Bulgarica

11.10.2023

Jsme hrdý výrobce třetí generace, která se věnuje výrobě mléčných výrobků, a naše cesta začala v malé vesničce Čerkovna v roce 1937, jen 30 km od Černého moře u Varny. Naše tradice ruční výroby se zde zachovala stejně, jak se jogurty a další mléčné výrobky vyráběly tisíce let v Bulharsku, bez použití moderních technologií.

Máme na svém kontě pětinásobné vítězství v prestižním světovém ocenění Great Taste Awards v Londýně a jsme jediný v ČR s tolika ocenění v této nejprestižnější soutěži na světě.

Oceněné produkty:

- Probiotický jogurt (obsahuje 10 probiotických kultur)

- Klášterní jogurt z Rilského kláštera (hustší než smetana)

- Tzatziki Original (zraje dva dni pro tu správnou chuť)

- Domácí kefír (hustý jako smetana)

- Ayran (pravý bulharský hustý ayran)


Co nás odlišuje? Naše ovocné jogurty obsahují pouze čerstvé ovoce, pečlivě vybrané bez chemických ošetření. Vyrábíme pravé bulharské živé jogurty s kulturami Lactobacillus Bulgaricus, bez použití neexistujících kultur jako Bifidus Esencis nebo Bifidus Actiregularis, které slouží pouze jako reklamní trik.

Naši jogurty jsou také bez laktózy díky přirozenému procesu kvašení, což je výhodné pro ty, kteří mají problémy s laktózou. A co více, naše produkty jsou bezpečné pro vaše mazlíčky, kteří po devátém měsíce neumí zpracovavat laktózu, a mohou také těžit z probiotik pro zdravé trávení a imunitu.Naše mléčné výrobky jsou exkluzivně dostupné na Trhu na Kulaťáku v Praze a nenajdete je nikde jinde ve městě.

Naše mléčné výrobky jsou exkluzivně dostupné na trhu Na Kulaťáku v Praze a nenajdete je nikde jinde ve městě.


Dbáme na to, aby naše výrobky byly bez konzervantů a barviv. Naše mléko pochází přímo od kraviček, které se volně pasou na loukách, a naše obaly jsou ekologické, vyrobené z kompostovatelné kukuřice, nezatěžují životní prostředí plastovým odpadem.


Během dob pandemie jsme od našich zákazníků obdrželi zpětnou vazbu, že pravý bulharský jogurt jim pomohl rychleji se vrátit do původního stavu. Odkaz na článek. Děkujeme vám za vaši podporu a věrnost našim produktům! 🥄🐄🌱


Více info na našich stránkách:

www.bulgarica.cz

www.facebook.com/bulgarica.cz


#BulharskýJogurt, #ZdraváVýživa


Webové stránky Farmářské trhy, z.s. Trhy na Kulaťáku - Trhy na Andělu - Festival ambasád